Kelt

Jak pijete nápoje, které jsou v lahvi a k nimž máte možnost si vzít pohárek?

Chtěl bych se zeptat, jak konzumujete nápoje, které jsou v lahvi. Minerálky, pivo apod. Máte možnost použít skleničku, pohárek, hrníček. Pijete z lahve, nebo si nápoj přelijete do nějaké nádoby? Všechno, nebo něco? Vždy, nebo nikdy? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Kepler

Doma výhradně ze sklenice, venku z krku do krku, pokud z lahve piju jen já.

Další odpovědi
quentos

Je-li možnost, vždy přeliju. Zejména pivo si, mám pocit, z lahve člověk tolik nevychutná. V půllitru si má možnost užít barvu a požitek již ze samotného nalívání. Navíc chutná i lépe – obzvlášť když se půllitr před nalitím prudce zchladí https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pivari-chladite-pullitr-pred-tim-nez-do-nej-nalijete-pivo?podobna=1
Viz mou cca 9 let starou otázku: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/chutna-pivo-z-lahve-skutecne-lepe-nez-ze-sklenice-jak-tvrdivaji-skalni-pivari-pokud-ano-proc

RyuzakiKate

Vždy ze skleničky, nejsem buran ani před ostatními, ani před sebou.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.