Posspi

Jak pečovat o své vlasy?

Zdravím......mám jeden velký problém,a to jsou VLASY. Jde o to,že když si je chci umýt ve sprše,tak ať už použiju jakýkoliv šampón,tak se mi strašně špatně myjí…když si na ně nanesu ten šampón,a pak ho z nich smývám,tak mi po chvilce začnou vrzat,a nemůžu je normálně prohrábnout…A další den,když si je chci učesat,a přestříkat lakem,abych nějak vypadal,tak mi to vůbec nejde,a celkově mám ty vlasy jak strejda Eda. Vždycky po ránu vypadám jak houba. Tak od 5. třídy jsem si vlasy pravidelně geloval,ale teď když se nad tím tak zamyslím,tak si nějak nevybavuju,jak jsem to dělal,že jsem si ty vlasy geloval každý den,několik měsíců v kuse..a vypadal tak nějak normálně. Druhý problém je kadeřnictví. Vždycky chodím do jednoho tady v Ostravě,ale tam mi to ostříhají jinak než chci. Stojí to 110,– Kč,a je to strašně malinké,skryté kadeřnictví,a já bych chtěl víc. Očekávám něco,co by mi tam vydrželo tak 2,5 – 3 měsíce a každý den,když bych vstal ráno z postele,si to dokázal nastylovat tak,abych vypadal (narovinu) DOBŘE. Takže se ptám:„Jaký šampón používat,v čem je problém??“ „Jak vybrat kadeřnictví,nej­lepší v Ostravě do 300,– Kč?“ „Jak si o vlasy pečovat?“ Dík předem.

Nejlepší odpověď
Drap

Nech si hlavu ostříhat celou nástavcem č.3 nebo 4 a máš po problémech. Budou se ti dobře umývat, budeš vypadat jak chlap, ušetříš za gel a téměř bez údržby vydržíš dva měsíce a půjdeš znovu. Ve většině kadeřnictví ti to provedou do 100 kč.

Další odpovědi
dubraro

Stejně jako Drap. Zástřih na 2–4 mm jednou za tři týdny a je po problému. Ani není třeba kadeřnictví, pojezdím si po hlavě strojkem sám.

briketka10

http://www.uspesna-lecba.cz/co-se-vas-tyka/a12-zpusobu-vyuziti-kokosoveho-oleje/

http://www.zap­meta.cz/ws?q=jak­%20pe%C4%8Dovat%20o%20vl­asy&asid=zm_cz_01­0_009&mt=b&nw=s&de=c&ap=­1t4

nyjono

Krom šampónu je vhodné použití i kondicioneru. Jsou různé druhy pro různé účely, lepší je stejná značka jako šampon.
Jde o to, jaký střih na vlasech chceš. Vlasy rostou cca 1 cm za měsíc a na krátkých je odrost vidět.
Jak vybratkadeřnictví? Vyzkoušej a uvidíš. Když nebudeš spokojen, zkus jiný.