Avatar uživatele
dohnalka79

Jak pečovat o pokojovou gerberu?

zakoupila jsem pokojové gerbery, ale po 3 dnech úplně zvadly a visí úplně dolů,přesto že jsem je zalila,dá se nějak napravit nebo to je tzv.„jednorázová květina“??díky
Doplňuji:
pro Hanulka11-
tak to ji mohu nyní reklamovat? Protože koukat na to 2 dny a pak to vyhodit je škoda

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, hanny 2, dědapetr, Pecudka před 4656 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Mám tuto Gerberu doma,odkvetla a teď jen vyráží nové listy a nekvete.Zalívám dospodu každý druhý den. Takhle vypadala:
http://img.na­dapenny.com/t20/112­06/nadap050247163­000232.jpg

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanny 2

Dostala jsem 2 pokojové gerbery v květináči.Za­lévala jsem je spodem – dát do květináče tak do jedné třetiny vodu i s hnojivem na kvetení a nechat půl hodiny,aby si kytka vzala kolik chce,zbytek vylít.Když odkvetly,zvadlé květy jsem odstranila a pečovala jsem o ně dál.Některé listy z
prostředka,protože jich bylo hodně,jsem odstranila,aby měly nové květy místo.Přesto mi vykvetla jen jedna – měla dalších 5 květů.I když jsou květy někdy zvadlé,musíte jim dát DOSTATEK vody a zase se zvednou.A důležité je i to hnojivo na kvetení!

Dědopetře – KRÁSA!!!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Tyto gerbery jsou rychlené , aby udělaly spíš jednorázovou radost, nikdy se mi nestalo, abych ji uchovala a aby znovu vykvetla. Často ji napadají molice, okraje listů osychají- prostě už vám parádu neudělá.
Doplňuji:
určitě to není důvod k reklamaci- řeknou kdovíjak jste se o ni starala

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ponytail

Obávám se, že reklamaci vám neuznají.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
dohnalka79

Tak proto tam byla sleva z 75,– na 30,–)))))

před 4656 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada