Zlatý

Jak péci v multifunkční MW troubě?

Ta moje je horkovzdušná, ale s topným článkem jen u stropu a zadní stěny. Vrch pečeného je skoro připálený, zvláště vzadu, zatímco spodek na plechu skoro netknutý. Zespoda zkrátka nepeče. Jak na to?

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Nevím, taky mám multifunkční, ale v podstatě vyjma klasického ohřevu a defrostu jiné funkce nepoužívám. ;) :)

Napadlo mne - zkusils tu pečeni OBRACET? ;) :D :D

Další odpovědi:

Zlatý

Tak jsem nakoukl do naší horkovzdušné trouby a potvrzuji, že na první pohled je topné těleso pouze nahoře protože také slouží coby gril. V zadní stěně je zabudován horkovzdušný ventilátor. Ovšem podle ovládacího knoflíku lze samostatně nastavit také jen horní nebo dolní ohřev. Dole je těleso chráněno plechovým dnem. Správnou cirkulaci vzduchu pak může podpořit zmínění fukar.

Zlatý

Já měla velkou s konvekcí. Využila jsem ji jen na hranolky
a ohřívání což mi přišlo úplně zbytečné, aby zabírala místo
v malé kuchyni.
Prodala jsem ji za stejnou cenu. A koupila malou MW jen
k ohřevu a defrostu. A malou troubu k pečení. V tý se peče
náramně. Vejde se do ní velké 2kg kuře. Peču v ní chleba.
Těleso zespodu i zvrchu, dva pekáčky.
Takže za jednu velkou mám dvě menší super věci :))

Diskuze k otázce

Zlatý

Kepler

alien: když máš něco v dortové nebo bábovkové formě, nebo v pekáči, tak to dost dobře nejde.

Stříbrný

aliendrone

Kepler>>> Vidíš jak SNADNO jsem z tebe vytáhl, že máš tendenci k MASOCHISMU? Pečení bábovky... ;) :D :D

Zlatý

Kepler

Jéžiši, ty kupované jsou drahé a nic moc. Doma jsem si upekl 10x lepší. Takže jakýpak masochismus? Spíš narcismus bábovkismus:-))

Stříbrný

aliendrone

Kepler>>> No já nevím, 2 věci na vaření EXTRÉMNĚ NESNÁŠÍM - hrabat se v těstu a loupat VAŘENÉ brambory, fůůůůůj, až mi naskakují pupínky. Přitom syrových brambor už od vojny bez remcání a fofrem (mám dobrou škrabku) oloupu třeba celý 50kg pytel, jenže ty vařené... Jak se to lepí na prsty...a těsto také... Tak dík, se bojím o čem se mi bude zdát. ;) :D :D

Zajímavé otázky v kategorii Jídlo a vaření

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý Drap 1227
Zlatý annas 1117
Zlatý hanulka11 985
Zlatý marci1 704
Zlatý Kepler 696
Zlatý iceT 555
Zlatý gecco 490
Zlatý briketka10 479
Zlatý quentos 456
Zlatý mosoj 406

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.