Džanička

Jak pečete kachnu???

…dáváte jí nejdřív vařit? Jak dlouho pečete,a na kolik stupňů?Mám el.troubu.Díky za rady.Mám návštěvu,tak si nechci udělat ostudu..
Doplňuji:
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Díky za radu,vzpoměla jsem si že se nedávno Miroslav ptal na stejnou otázku,a tak jsem si to našla.Díky.

Nejlepší odpověď
anonym

Z mé vlastní zkušenosti:při­pravenou kachnu vložím do pekáče,podleji troškou vody,přikryji a vložím do el.trouby na hodinku.Sem tam se kouknu,popřípadě opět podleji šťávou která již vznikla a až je kachna měkká,odložím vrchní pekáč a dopékám do zlatavé barvy.Vždy byla fantastická.
Přeji,aby se vám kachna povedla a návštěva byla náramně spokojená.Jis­tě,nemusíte použít moji rady,snad tady přibude i další názor.

elektrikář

Kachna se vařit nemusí to sedělá jen ze starou slepicí, Nejlepší je dát do dušáku,podlít osolit okmínovat. přelívat šťávou a ke konci pečení vrchní díl sundat a nechat jí zhnědnout, Takové sádlo na chlebu to je bašta Budu jí muset brzo koupit.2OO°c ke konci 250°c

ReHu

Moroslavst to poradí zcela určitě.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-vam-libi-muj-vytvor-pecena-kachna-se-zelim