Avatar uživatele
Džanička

Jak pečete kachnu???

…dáváte jí nejdřív vařit? Jak dlouho pečete,a na kolik stupňů?Mám el.troubu.Díky za rady.Mám návštěvu,tak si nechci udělat ostudu..
Doplňuji:
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Díky za radu,vzpoměla jsem si že se nedávno Miroslav ptal na stejnou otázku,a tak jsem si to našla.Díky.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda před 5005 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Z mé vlastní zkušenosti:při­pravenou kachnu vložím do pekáče,podleji troškou vody,přikryji a vložím do el.trouby na hodinku.Sem tam se kouknu,popřípadě opět podleji šťávou která již vznikla a až je kachna měkká,odložím vrchní pekáč a dopékám do zlatavé barvy.Vždy byla fantastická.
Přeji,aby se vám kachna povedla a návštěva byla náramně spokojená.Jis­tě,nemusíte použít moji rady,snad tady přibude i další názor.

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
elektrikář

Kachna se vařit nemusí to sedělá jen ze starou slepicí, Nejlepší je dát do dušáku,podlít osolit okmínovat. přelívat šťávou a ke konci pečení vrchní díl sundat a nechat jí zhnědnout, Takové sádlo na chlebu to je bašta Budu jí muset brzo koupit.2OO°c ke konci 250°c

před 4999 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ReHu

Moroslavst to poradí zcela určitě.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-vam-libi-muj-vytvor-pecena-kachna-se-zelim

před 5005 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek