orestez

Jak parafrázovat pohyby šneků ráno a gepardů večer?

Kde se to dělá?

Nejlepší odpověď
Kepler

Já tedy na WC ráno nespěchám jako gepard, ale plíživě a s rozmyslem jako šnek. Teda většinou. Večer buď zalezu do ulity, nebo koukám kolem zrakem kočičím, zda není nablízku nějaká čičí. Mít kulovnici, je hned po ní.

Další odpovědi
aliendrone

Uvedu Keplerovu odpověď (všimli jste si lidi, jak MAZANĚ si pospíšil s odpovědí a tímto chtěl kamuflovat skutečný stav [a tím uvést ostatní v omyl]? ;)

Popravdě Kepler po ránu se pohybuje DOOPRAVDY šnečím tempem (po prohýřené noci) – opatrně leze z postele, potichu kvílí (jistě víš, co ti po ránu v takovém případě dělá hlava), opatrně se vyplétá z nahodilé změti nahých ženských těl v jeho posteli (TOTO je ve skutečnosti ten okamžik, kdy ženy OPRAVDU NECHCE ani vidět [ráno vypadají JINAK!], takže s tou kulovnicí mu to lze celkem věřit! :)

DALŠÍ důkaz, jaký je to zkušený manipulátor a kamuflátor – dobře ví, že polopravda je LEPŠÍ,než lež, tudíž kulovnici „přizná“, jen si to trochu poupraví! Ostatně ne nadarmo k němu jezdí informační profesionálové z ČT (vlastně spíš profesionálKY!) na školení, kdy se jim chlubí svým DALEKOHLEDEM!

Poté, co se doplíží do lékárničky (prášečky na bolehlav) a lednice (pár pivek také dorovná hladinku) nabere dřívější kondici, následně nabere vidle a s nimi nabere nebohé oběti jeho bezzudného a blíže nepopsatelného nočního řádění a vyexpeduje ženštiny [nyní již s nesmazatelnou skvrno na své pověsti] nekompromisně oknem (však víš, mouřenín posloužil, mouřenín může jít)! ;) :D

Po zbytek dne si rafinovaně hraje na řádného občana, aby se večer změnil na sexuálně-alkáčského predátora a kočičiím zrakem ( o5 nekecá, vidí LÉPE, než kočka > důsledek mutace způsobený Keplerovým „Megacloumákem“) vyhlíží oběti, kterých se po gepardím způsobu (znenadání bleskurychle) zmocní, poneprv je zatáhne do nějaké „jedové chýše“ (kde alkohol a „vydatnější“ věci tečou proudem – slouží k omámení obětí a zlomení případného odporu) a co se děje pak, to nezle napsat ani na stránkách „hardcore-bizzard-catastrophy-sex. com“, protože by mnoho lidí po přečtení omdlévalo (tudíž neshlédlo reklamy) a dokonce UMŘELO! :D :D :D

Takže otázka by měla možná znít naopak – LZE parafrázovat Keplerovy pohyby po ránu a večer? Jak vidíš LZE, ovšem pouze velmi nepřesně. A k dotazu KDE SE TO DĚLÁ se nevyjádřím, jednak proto, že Kepler je v tomto ohledu MNOHEM fundovanější a relevantnější zdroj a druhak proto, že díky tomu bych vedle něj a jeho nepřeberných praktických zkušeností vypadal jako Neználek! ;) :D :D

orestez

Krysova noho! Jak s tím můžete obtěžovat či urážet básníka Mirko Hýla.