PetaKo

Pánové, jak řešíte nebo jste řešili problémy s erekcí?

Nejlepší odpověď
majki636

Nevím jestli ti tady nějaký muž odpoví, ale nejrozumnější je to řešit s odborníkem. Ten dá muži doporučení co a jak, případně jej pošle na další vyšetření. Přítel s tím má taky problémy, ale ten to řeší pilulkami

Další odpovědi
hapiky

Řešit to můžou jen ti, kteří ten problém mají, nebo měli a těžce si to většina přizná,
Ani jsi neřekl, jaký problém vůbec máš, ale stejně by to měli řešit lékaři a ne tady.

KristovaNoha

Začal jsem nosit těsnější trencle

IvkaH

Někdy není potřeba odborník. Jsou i osvědčené doplňky, které jsou volně prodejné. Přítel si takové objednává ze supererekce viamax a ten funguje jak má a efekt je hodně znát. Je potřeba se o to trochu zajímat a koukat na diskuze ;)

paul1

Před použitím je dobré napít se vody, tak cca 2 dl.

MikeMorous

Mám-li soudit podle těch popisů a co tady sdílíte tak bych šel do toho gelu www.supererek­ce.com/conten­t/8-runner-popis-produktu a to z toho důvodu, že tam k tomu vstřebání dojde rychle v poměru s účinkem prášků. Toť otázka jak to na každého bude působit.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.