D- Maik

Jak oznámit mámě že kouřím?

Je mi 15,vim ze kourit bych nemel,ale kdoto dodrzuje?? Pokud je tu kurak jak on to oznamil a jaka byla reakce rodicu?

Nejlepší odpověď
Mirdas

Kouření člověka omezuje.
Nehledej v tom nic zajímavého.
Užívej si svobody.
Závislost na čemkoliv je pro člověka zahambující.

Další odpovědi
Nazdar Bazar

„Kdo toto dodržuje.“ Krásná výmluva. Opravdu, jestli si nevážíš zdraví klidně kuř.
Ono tě to potom dostihne v podobě financí a zdraví. Prostě už nečuď, dospělejší nebudeš.

setapouch

Ahoj rodičové, tak jsem nejslušnější ze třídy. Všichni fetují, já jen kouřím.
Doplňuji:
Jestli chceš být zajímavý, tak kouřit přestaň a machruj: „kouření je pro děcka, já už s tím přestal“.

marci1

Nechtěl by jsi raději s tím moc nezačínat a přestat ? Ušetříš si zdraví a rodiče nebudou mít strach o Tvé zdraví. Vždyť dnes je „moderní“ nekouřit ! 🙂

Questman

Jsem rezolutně proti cigaretismu v jakémkoli věku ale přesto nebo právě proto…

Pár věcí pro tebe:

Kuř si jak chceš, je to tvoje věc ale taky zlozvyk a pokud jsi tolerantní k lidem okolo (nekouříš kde se nemá a pokud nekuřák slušně požádá, tak cigaretu uhasíš nebo alespoň poodejdeš aby to na něj nefoukalo) tak s tím těžko někdo něco nadělá :)

Proč bys to měl rodičům oznamovat? Zbytečně si tím přiděláš problémy a kór v tomhle věku. Radši si hlídej aby na to nepřišli a tuhle „radostnou novinu“ jim nech nejdřív až ti bude osmnáct ;)
Doplňuji:
ptáč
No zase né každý je do toho kouření takový fanatik :D Většina lidí to stejně dělá pomalu instinktivně – stresová situace, krátké zamyšlení a už stojí s cigárem před fabrikou a ani nevědí jak :D

ptáč

Kouří pan prezident, kouří můj vzor, to jsou politici. A já chci přece podpořit oběh peněz k těm, co si je zaslouží. A především chci umřít. Tak proč nekouřit? Vždyť nepotřebuji kouřit cigarety které obsahují papír, ale lepší jsou doutníky. Zdravější jsou tabáky do dýmky. S těmi prokouřím celá léta v hospodách, vysdílím spousty názorů ode všech na všechno, proč to obejít? Vždyť na světě není lepší zábava, není cíl, nic nepotřebuji, nikde bydlet nebudu, nebudu mít zájem budovat život. Chci kouřit, protože nechci mít bílé zuby. Pach mi nevadí. Všichni kouří, já se jim musím vyrovnat abych byl jako oni. Já jsem oni. Oni kouří, jim to chutná, oni nemají cíl. Já kouřím, chutná mi to, nemám cíl. Mami, nezlob se. Porodilas mě, aby mě jiní převálcovali. Nemám sílu přestat. Chci kouřit za kapesné, chci kouřit za peníze z brigády, chci prokouřit své mládí. Nic na světě neexistuje. Chci zažívat omamné vůně, noční mrtvění rukou, jak líbezné jsou diagnozy. Z finančních důvodů chci kupovat především levné cigarety, protože ty dražší jsou srouvnatelné s levnými. Chci nabízet cigarety kamarádům, naučit je jak chtutná život. Na zábavné večery chodím především proto abych si zapálil cigaretu. Je to tak jednoduché. Vždyť je to dobré. Na světě není nic, než tabák. A kvůli němu jsem se narodil.

dnb

Sedni k televizi, vytáhni si krabičku, zapal si, otevři si lahváča a hned bude vědět…

Nechápavé

Nekuř smrade ;)