Avatar uživatele
Registrovaný

Jak oznámit FÚ změnu z čtvrtletního plátce DPH na měsíčního?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Bronzový

Tuto změnu lze dle zákona o DPH provést pouze k 1.1.
Na přiznání k DPH za 4Q/2010 uvedete jeden z kódů na čelní straně, kolonka "plátce daně §94" a to buď M nebo M10, podle toho, která kritéria budete splňovat za rok 2010

 

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 2161
Zlatý standa 1252
Zlatý ivzez 926
Zlatý mosoj 677
Zlatý gecco 534
Zlatý led 531
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 432
Zlatý JájsemRaibek 399

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.