M.a.j.k.e.e.

Jak označit v PC najednou více položek?

Ahoj,
nevíte prosím někdo, jak označit najednou v PC několik položek? Potřebuji přesunout několik tisíc menších souborů do jedné složky, a nechce se mi pracně označovat pomocí myši, kterou to označím sice všechno, ale za hodně dlouho. Neexistuje rychlejší způsob? Děkuju.

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud chceš označit ´všechno´ (např. v nějaké složce), použij Ctrl+A.
Pokud jen něco, stiskni Ctrl a označuj jednotlivé položky (soubory) levým myšítkem.
A pokud jen něco a máš to vhodně seřazeno, klikni levým myšítkem na první položku, stiskni Shift a znovu levým myšítkem na poslední…
😉