mirekborek

Jak ovladat vzdalene PC pomoci stranky na internetu?

Ahoj,
Potrebuju na svoji stranku nejak dostat neco, pres co mohu vzdalene ovladat moje PC, jako treba pres TeamViewer, Google remote desktop, etc.

Shrnutí: Potřebuju na webovou dostat nějaký „přehrávač“, přes který mohu ovládat vzdáleně PC.
Diky.

Nejlepší odpověď
Kepler

Nějak nerozumím. Sám sis odpověděl: nainstaluj si zdarma třeba ten Teamviewer

Zdroj: https://mujsou­bor.cz/mobilni-produktivita/te­amviewer-mobilni#prehled

Další odpovědi
aliendrone

Také nerozumím. Chceš ovládat vzdálenou mašinu, ale nikoliv přímo, nýbrž nějakým vloženým prostřednictvím? Není to trochu „komplikované“? ;) :D

Měl bys být konkrétnější, tohle mi totiž nedává smysl.

replicator

Nevím co je na otázce nepochopitelného…
Přes html5 funguje noVNC a asi guacamole.
Zatím jsem to nezkoušel, ale asi to bude fungovat s limitovanými funkcemi.

zjentek

Já to nevím, ale pro změnu ti mohu s jistotou potvrdit, že TADY se nacházíš na správný adrese, kde se ptáš těch nejzdatnějších z okruhu těchto problémů.

mzm

Nějaký ten online remote desktop, pokud jde o win nebo xterm pokud jde o lin? Něco jsem na netu zahlédl…