Jak otvíráte láhev vína?

Pokud má láhev špunt a je potřeba použít vývrtku, tak při zapíchnutí vývrtky do špuntu otáčíte vývrtkou, nebo láhví?

Nejlepší odpověď
mojitek

pro přesnost jsou nejdůležitější první otočky,takže nejdřív tak 3 otočení lahví a pak vývrtka. Funguje to bezvadně

Další odpovědi
gecco

Otacim vyvrtkou…
😉

anonym

Točím vývrtkou,ale ani nepamatuji,kdy jsem vínko pil.

Lamalam

Odstřihnu růžek na krabici.

ReHu

Otáčím vývrtkou.
Nasadím na láhev, točím, vývrtka se zavrtává, točím dál a vývrtka vytahuje špunt 🙂

pucipuci

Otáčím jen vývrtkou.

anonym

Jugare, na krabicové víno vývrtkou?

jáára

¨hehehe