Papik 14

Jak otevřu zamčené auto?

Dneska se mi zamkly na centrál klíče od auta a náhradní nemám, nechal jsem je na sedačce zavřel jsem dveře a zamkly se mi jak se k ním dostanu? mám SEAT IBIZA 1.4

Odpovědi
Drap

Způsobů je celá řada. Třeba zde:
http://jak-otevrit-auto.underground-university.cz/

Chce to ovšem troch zručnosti. Další možnost je požádat odborníka ze servisu.

mosoj

Buď požádáš nějakého zloděje, nebo rozbiješ to nejlacinější okénko.

Také se mně to stalo a žena musela s náhradními klíči cestovat vlakem na místo 150 km.
Od té doby vozím třetí klíč v tajné schránce přístupné z vnějšku vozu.

zzzzz

Pokud má to auto na dveřích těsně pod oknem čudlík, kterým se dá zamykat a odemykat, tak úplně jednoduše.

Vezmeš si provázek, tenký a pevný, nejlépe šňůra od žaluzii asi 2metry, v padesáti centimetrech uvážeš pevné očko, cca v obvodu 10cm, tím očkem protáhneš jednu stranu šňůrky, šňůru chytneš pevně na každé straně v pravé ruce držíš stranu blíž k očku, navlíkneš ji dovnitř auta na dveře řidiče a budeš ji navlíkat tak dlouho, dokud se očkem netrefíš na ten čudlík, až ho trefíš, zatáhneš za šňůru doprava a pomalu nahoru, zvedneš tím ten čudlík.
Doplňuji:
http://old.stre­am.cz/uservide­o/568326-jak-otevrit-auto-provazkem
tady máš i video, nepočítej s tím, že ti to půjde tak rychle:-)) on si neprotáhl očkem jednu stranu provázku, to ti ale doporučuji, půjde to tak lépe.

Doufám, že je auto opravdu tvoje, lézt do cizích aut je trestný čin.

badisko

Bez maleho poskozeni tezko …