leporela22

jak otevřu machaniku?

Dobrý den chtěl sem se zeptat jestli nějak jde otevřít mechanika když počítač se rozbil a já v té mechanice něco nechal a chci to prodat jde to nějak otevřít ?aniž bych to rozdělával třeba zdrojem stejnosměrného proudu?

Nejlepší odpověď
Rohlik

Jedná se o CD/DVD mechaniku? Pokud ano, tak pod výsuvnou částí, je takový malej kulatý otvor ve velikosti špendlíku. Ten do toho otvoru vložte a zatlačte, mechanika se tím pootevře.

Další odpovědi
Hlada

Každá mechanika má pod šuplíkem dírku, kterou se prostrčí drát, třeba z rozbalené kancelářské sponky a tím se odemkne a pak ručně šuplík vytáhne.

Sůwa

No jo, opravdu tam je dírečka 🙂