honza19hk

jak otevřít trezor

po babičce jsem dostal trezor s elektronickým zámkem a nevím jak ho BEZ POŠKOZENÍ otevřít. Slyšel jsem něco o rušičkách obvodů a přemostění obvodů-prý na to existují nějaké přístroje

nechce se mi ten trezor zničit
díky za radu
Doplňuji:
Alegro kdybych chtěl někoho vyloupit tak to otevřu násilím (třeba autogennem )ale to nechci-protože než babička umřela šetřila si tam peníze pro své vnoučata a jediný vnuk jsem já -jenomže umřela okamžitě po nehodě nestačila nikomu říct ten kod.-rořzezat to autogenem umí každej ale zachovat ty věci co jsou uvnitř autogenem nejde

Nejlepší odpověď
Dala-i-Lama

kontaktuj vyrobce trezoru nebo zamecniky.

Další odpovědi
Retko

Co vyuzit sluzby zamečníků?? :)

Alegro

proc ti babicka nedala i neco cim to otevrit ? :DD
nechystas se nikoho vyloupit ze ne ? xDD
(joke)
Doplňuji:
panebože rikam ze to je jenom vtip !!

polarka.51

najdi si návod jak změnit heslo nebo kup novej a rozmlať to autogennem. toto neber vážně