barunka4202

Jak otevřít plné rozlišení u obrázku Google?

Občas se na hledaném obrázku objeví nápis: KLIKNI ZDE PRO PLNÉ ROZLIŠENÍ / FULL RESOLUTION CLICK HERE. Ale ať klikám na cokoliv, pořád se nechce nic zobrazit. Co s tím?

Odpovědi
mosoj

Halt to plné rozlišení nemá. Navíc nevím co je obrázek Google.

led

skúste kliknúť pravým tlačítkom myši a v ponuke „otevřít na nové kartě“. Ak sa vám na novom obrázku objaví znak lupy kliknite naň a obrázok sa zväčší na originálne rozlíšenie.

veľa odkazov a obrázkov vyžadujú povolenie javascriptu.