Miroslavst

Jak otevřít plastovou láhev s minerálkou?

Jakým způsobem tu láhev otevřít?
No nic, už jsem na to přišel, jdu se převlíct.
Ale příště prosím o radu. Děkuji.

Nejlepší odpověď
flodur

http://www.re­pliky.info/gra­nat-F1-rusky-photo-detailweb-granatF1.jpg

Další odpovědi
Mili @

i na tohle je takové udělátko, co se dá koupit v domácích potřebách… 😁

anonym

právě naopak musíš jí pořádně protřepat postavit na stůl a čekat kdo jí otevře

panenka

Musíš jí opatrně pootevřít a hlavně s ní netřebat i to se může stát 🙂

hanulka11

Že ty jsi s ní třepala a všelijak ji obracel, no a co …chybami se člověk učí…/vím,že je to legranda…/

Děda Louda

Taky občas trpím žízní s neotevřitelnou lahví v ruce. Tedy do nedávna se mi to stávalo. Pak jsem za bůra zakoupil šikovného pomocníčka. Jmenuje se otevírač PET láhví a umí neskutečnnou věc: otevřít PET láhev. Nosím si ho v kapse. Doporučuji. Ale ještě jednou zdůrazňuji – je třeba mít ho u sebe. Odložený doma mi k ničemu není a žádnou užitečnou službu neprokáže.

quentos

přeříznout ji nožem v polovině, nejlépe naležato, ovšem před tím pod ni dát kýbl na její obsah ;{)>