aramah

Jak otevřít Email?

Mám jiný počítač a nejde mi otevřít mail.Co dělám, nebo nedělám správně? Myslím to vážně, tak nějaké pošklebky prosím NE!Díky
Doplňuji:
Ano, proto nechápu co je špatně.Je divné že když kliknu otevřít píše mi to že není služba.Jak ji nainstalovat? dě­kuji

Nejlepší odpověď
DDarent

na počítači nezáleží!!!!!
hlavní je vědě jaký ste měla e-mail a heslo!!!!

Další odpovědi
led

V prehliadači si zapnite:
http://www.ema­il.seznam.cz/
vložte meno napr.aramah
vložte heslo
potvrďte prihlásenie
a automaticky vás to presmeruje do vašej pošty.

arygnoc

co takhle nick a heslo? je správné?
Doplňuji:
e-mail otvírate buď:
na stránce poskytovatele (třeba seznam.cz)
nebo v poštovním klientu (ten se musí nainstalovat a nakonfigurovat).
pokud jste na cizím nebo veřejném počítači, doporučuji přístup ze stránky poskytovatele (je to nejčastěli ten za @).

Alesh

Počkej, jako na co klikáš? Na odkaz, který je emailovou adresou? Třeba když klikneš někde na netu na mail@hehe.com? Jestli je to tak, pak si musíš nejprve nakonfigurovat nějaký SW (Outlook Express, Windows Live Mail apod.) v tvém počítači, aby se tyto linky otevírali přes něj.
P.S. Když tak napiš do diskuse k otázce.

aramah

Jo díky skusím,ale nevím jestli moje znalosti(nezna­losti) budou stačit.

Alesh

Takže jde o to otevírání mailů po kliknutí na mailovou adresu?
Bylo by dobrý sdělit:

  1. Druh operačního systému (Win XP, Win 7, …)
  2. Kde máš svůj mail (Seznam, Centrum, …)

Alesh

Takže jde o to otevírání mailů po kliknutí na mailovou adresu?
Bylo by dobrý sdělit:

  1. Druh operačního systému (Win XP, Win 7, …)
  2. Kde máš svůj mail (Seznam, Centrum, …)

aramah

Mám seznam.cz Mozila Firefox, Ovšem co je druh operačního systému nevím,je mi trapně skuste mě nakopnout dík

Alesh

Tak když pouštíš počítač (úplně vypnutý počítač), tak co to píše při tom nabíhání? Windows Xp nebo Windows Vista nebo snad Windows 7? Též se to dá zjistit stisknutím klávesové zkratky win + pause (tlačítko win je takovéto mezi Ctrl a Alt s obrázkem 4 zvlněných okýnek, tlačítko Pause je většinou na klávesnici vpravo nahoře, já ho mám na notebooku modré, čili nutno ještě stisknout klávesu Fn, která aktivuje „modré“ funkce)

aramah

Windows microsoft opsala jsem co tam píši tak nevím,pokud už vás moc otravuji tak se nezlobte ale díky.

Alesh

No dobrý tak Windows bysme měli, ale jde o verzi? A nebo jinak máš v počítači Outlook Express nebo Windows Live Mail? Jedno z toho tam bude, tak hledej šmudlo! 🙂
Jinak se nezlobím, a na netu raději používám tykání (vzájemně). 😉

aramah

mám Outlook Express, tykání beru :D

Alesh

No, tak tady je to jednoduché. Vše potřebné najdeš na http://napove­da.seznam.cz/cz/nas­taveni-outlook-expressu.html
Je tam i možnost místo videa použít obrázkovou nápovědu. Dej vědět, až to bude šlapat. 😉

aramah

OK dobrou a ještě jednou díky