robosobo

jak otevřít

můj kamarád mi poslal soubor který má koncovku .docx a nevím čím to otevřít

Nejlepší odpověď
mosoj

Je to soubor z Wordu 2010, který staré verze ani Word 2007 neumí otevřít. Do starých verzí se musí doinstalovat doplněk. Nebo holt s tím musí majitel Wordu 2010 počítat a při uložení uložit jako starý formát.
Takže jak vidíte všechno nové není to nejvhodnější.

Další odpovědi
Hlada

Je to koncovka Wordu od 2007. Do starších verzí je možné zdarma stáhnout ze stránek Microsoftu konvertor.

doktorphlox

řekl bych že ve Wordu.

RomanP

Docx se používaji v Microsoft Office 2007 a 2010 verze 2003 a níž to neotevřou

chudst

Uz zde bylo receno, ze je to format novych Wordu; ve starych (2003 a nizsi) to otevrete take, ale musite si nainstalovat compatibility pack; podrobnosti a odkaz na stazeni zde: http://office­.microsoft.com/cs-cz/word-help/otevreni-dokumentu-aplikace-word-2007-v-drivejsi-verzi-aplikace-word-HA010044473.aspx