huxa

Jak otestovat, jestli volant k PC funguje?

naistaloval jsem driver z přiloženého CD a nastavil ovládání ve hře, ale nereaguje na volant ani pedály, lze nějak otestovat, jestliže funguje?

Nejlepší odpověď
anonym

Ve správci herních zařízení, vybrat zařízení a kliknout na vlastnosti, musí to tam fungovat, při sešlápnutí pedálu se musí hýbat ručička, také musí reagovat ukazatel při zatočením volantu a tlačítka také musí reagovat.

Další odpovědi
ven.cik

Měl sem stejnej problém, ale pak sem přišel na to, že mi volant funguje jenom na některý hry a třeba na nějakej simulátor kamionu mi to nefachalo… Ale třeba na NfSPro Street mi to šlo…:D