lukas.lukas

Jak ostranit centrofix z pevného povrchu ?

(Plast)
Doplňuji:
Popsané to tam bylo cca 6 let

Odpovědi
tuCZek

lihem

mosoj

Normálně lihem, ale záleží jak dlouho to bylo popsané. Ono to barvivo nadifunduje do toho plastu a pak i po umytí je to znát.
Časem se to ale zmírní i když není zaručeno že to zmizí úplně. Nebo až za dlouho.

Zpětnou difuzi ničím neurychlíte. Jedině čas a UV záření to spraví. Vybledne to.

Huhu.koktejl

Odlakovačem na nehty :)

coco

Něčím lihovým nebo s vysokým obsahem alkoholu.
Ale u některých plastů se barva zapustí a neodstraníte ji.

StavbyVysoc.

líh nebo toulenové rozpouštědlo to je běžně prodejné v obchodech s barvami tímto přípravkem se zbavíte třeba i asfaltových teček na laku auta a nebo pozůstatků nálepek na skle či nábytku …