Avatar uživatele
bolak

Jak oslovujete své rodiče?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, Damiana, anonym, anonym před 4032 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Kombinace (jednoho tak a druhého onak) nebo jiná možnost ( "maminečko", "rodiči", "biolologický otče", "týpci", atd.)

Pokud žili, tak mamičko/tatíčku.
Holt su staré, z lontu )) Tenkrát to tak eště bévalo..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Kombinace (jednoho tak a druhého onak) nebo jiná možnost ( "maminečko", "rodiči", "biolologický otče", "týpci", atd.)

chybí tady varianta- už je nemohu oslovovat ..pokud je otázka v přítomném čase ,)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Funna

Kombinace (jednoho tak a druhého onak) nebo jiná možnost ( "maminečko", "rodiči", "biolologický otče", "týpci", atd.)

mamka je „mami“, ale když o ní mluvím, tak říkám „matička“…ale taťku už od mala jeho křestním jménem (i když je to můj vlastní otec)…a jen tak pro zajímavost…oni mi říkají jiným ženským jménem, než jaké mi dali při narození .-))…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

Kombinace (jednoho tak a druhého onak) nebo jiná možnost ( "maminečko", "rodiči", "biolologický otče", "týpci", atd.)

Dost zalezi na dane situaci …ale pradeda a prababi byly stara skola.. tem jsem vykal ..nikdy jsem otci nebo mame nerekl jmenem…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tati & Mami

Doplňuji:
ale mám kamarádku, která svojí mamince říká jménem, vlastně to střídá podle situace, když je zle, tak jí řekne maminko a když je všechno ok, řáká jí Anito, není na tom nic až tak zvláštního, i ve filmech to někdy vidím, zvlášť z USA, pak znám jednoho, co svým rodičům vyká a říká vždy jen tatínku, maminko…

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KatkatkaW

Tati & Mami

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Conchus

Kombinace (jednoho tak a druhého onak) nebo jiná možnost ( "maminečko", "rodiči", "biolologický otče", "týpci", atd.)

Chyba v anketě, jsem sirotek, už 34 let úplný a 46 let poloviční??????

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Anett.S

Kombinace (jednoho tak a druhého onak) nebo jiná možnost ( "maminečko", "rodiči", "biolologický otče", "týpci", atd.)

Doplňuji:
Překlik :D
mamce říkám jménem a taťkovi buď tati nebo jeho přezdívkou z mládí :D

Upravil/a: Anett.S

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tati & Mami

Doplňuji:
Myslím si, že bych nikdy neoslovila rodiče jako mámu nebo taťku, ale jinak v pohodě jakkoliv.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
antík

Taťko & Mamko

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 4032 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek