bolak

Jak oslovujete své rodiče?

Nejlepší odpověď
beer

Kombinace (jednoho tak a druhého onak) nebo jiná možnost ( "maminečko", "rodiči", "biolologický otče", "týpci", atd.)

Pokud žili, tak mamičko/tatíčku.
Holt su staré, z lontu )) Tenkrát to tak eště bévalo..

Další odpovědi
zjentek

Kombinace (jednoho tak a druhého onak) nebo jiná možnost ( "maminečko", "rodiči", "biolologický otče", "týpci", atd.)

chybí tady varianta- už je nemohu oslovovat ..pokud je otázka v přítomném čase ,)

Funna

Kombinace (jednoho tak a druhého onak) nebo jiná možnost ( "maminečko", "rodiči", "biolologický otče", "týpci", atd.)

mamka je „mami“, ale když o ní mluvím, tak říkám „matička“…ale taťku už od mala jeho křestním jménem (i když je to můj vlastní otec)…a jen tak pro zajímavost…oni mi říkají jiným ženským jménem, než jaké mi dali při narození .-))…

badisko

Kombinace (jednoho tak a druhého onak) nebo jiná možnost ( "maminečko", "rodiči", "biolologický otče", "týpci", atd.)

Dost zalezi na dane situaci …ale pradeda a prababi byly stara skola.. tem jsem vykal ..nikdy jsem otci nebo mame nerekl jmenem…

anonym

Tati & Mami

Doplňuji:
ale mám kamarádku, která svojí mamince říká jménem, vlastně to střídá podle situace, když je zle, tak jí řekne maminko a když je všechno ok, řáká jí Anito, není na tom nic až tak zvláštního, i ve filmech to někdy vidím, zvlášť z USA, pak znám jednoho, co svým rodičům vyká a říká vždy jen tatínku, maminko…

KatkatkaW

Tati & Mami

Conchus

Kombinace (jednoho tak a druhého onak) nebo jiná možnost ( "maminečko", "rodiči", "biolologický otče", "týpci", atd.)

Chyba v anketě, jsem sirotek, už 34 let úplný a 46 let poloviční??????

Anett.S

Kombinace (jednoho tak a druhého onak) nebo jiná možnost ( "maminečko", "rodiči", "biolologický otče", "týpci", atd.)

Doplňuji:
Překlik :D
mamce říkám jménem a taťkovi buď tati nebo jeho přezdívkou z mládí :D

anonym

Tati & Mami

Doplňuji:
Myslím si, že bych nikdy neoslovila rodiče jako mámu nebo taťku, ale jinak v pohodě jakkoliv.

antík

Taťko & Mamko

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.