kuakpetr

Jak oslovit holku na fc, kterou jsem včera poznal na diskotéce

Zdravím Vás, včera na diskotéce jsem poznal jednu holku, dala mě na sebe fc a řekla mě at se ji ozvu, že spolu někam zajdeme, dnes asi v 10 hodin si mě přidala. Do ted mě nenapadlo co ji mám napsat, jak mám začít.

Díky za radu.

Odpovědi
Lenka___

Je třeba najít společné téma.Pro začátek se ji zeptej jak se má a třeba co dělala přes den…

iceT

Ahoj,to jsem já,včera jsme se seznámili na diskotéce.....no to snad pro začátek stačí a dál to půjde samo.Hlavně běžte někam ven,povídat si přes chat je tak docela na nic.

anonym

Třeba „Ahoj, jak se máš? Děkuji za přidání do přátel, uvidím tě ještě někdy, třeba i jinde, než na diskotéce? Byl bych moc rád“