Jak ošetřit trávník po zimě?

Co je potřeba udělat na jaře s trávníkem aby byl co nejlepší?

Nejlepší odpověď
čárlí

Co uděláte na jaře s trávníkem je samozřejmé důležité, ale pokud na to nenavazují odpovídající péče v ostatních období, je pak kvalitní stav trávníku jen utopií a bohapustou fantazií.
Základem jarní péče před začátkem růstu je vyhrabání suchých organických zbytků v době po částečném vyschnutí půdy. Další důležitost ještě předtím je nepoškozovat povrch chozením v době, kdy je trávník po zimě silně rozmáčený. Na internetu je spousta článků, kde se dozvíte jak na celoroční péči.

Zdroj: hlava.cz

Další odpovědi
Zero

Nevyznám sa v tom, ale snáď pomôže zdroj :)

Zdroj: http://www.aros­.cz/cs/pece-o-travnik/