samicek333

Jak ošetřili slůně?

Dobrý den, zrovna jsem viděla na tv Nova reportáž o slůněti, které uvízlo a dělníci ho museli vytahovat. Skončilo se zlomenou nohou. Jak to slůně ošetřili? Asi ho nikam neodvezli, protože se kolem pohybovala slonice, ale přece ho nemohli vypustit s tou zlomenou nohou. Nevíte někdo, jak to dopadlo?

Napadlo mě, že mu jí nějak zafixovali, ale jak plánují třeba sundání nebo další ošetření?

Odpovědi
Drap

Nevím, nebyl jsem u toho. Asi mu dali nohu do sádry.