jana91

Jak opravit chybu v pracce Whirlpool?

Ahoj, mam problem s prackou Whirlpool s hornim plnenim. Programove kolecko se v urcite fazi prani zastavi a neotaci se dal, takze abych doprala, tak to kolecko otacim dal sama. Vycistila jsem filtr, pracka jednou prala v poradku, ale podruhe se uz zase programove kolecko v urcite fazi neotacelo. Co s tim mam delat? Predem vsem dekuji za odpovedi a nazory.

Odpovědi
gecco

Zavolat servismana – pokud se ´programátor´ netočí, je pravděpodobně závada v něm… Sama to neotestuješ.
😉
Jinak si – v závislosti na stáří pračky, rozmysli, zda se ještě vyplatí opravovat – starší mechanické programátory jsou dost drahé (neuvádíš typ).
A předtím, než servis zavoláš, si na pračce najdi jednak výrobní číslo, ale také modelové číslo, kukni na – http://www.whir­lpool.cz/servis/o­prava .