Postmaster

Jak optimálně využít volný čas u počítače?

Statisticky nejvíce lidi u počítače hrají hry anebo navštěvují sociální sítě, lidi hledají to, co je jednoduché a levné, je málo těch, co umí čas u počítače optimálně využít tím, že programují nebo tím že podnikají, dobré je mít na internetu doménu která je populární.

Odpovědi
elkon

Každý dělá to, co jej baví. Někdo zabije čas hraním her, někdo má ušlechtilejší cíl, upravuje fotky, videa, hudbu, nebo třeba píše příběhy, knihy a pod.

Voltaire

Udělat povinnosti na počítači a jít ven.

Kelt

Přečtu maily, zprávy, naučím se něco nového, jazyky, podívám se na filmy, něco si stáhnu, zahraju si karty. Záleží na čase, chuti, náladě a dalších faktorech, které se mění každý den.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.