mikik

Jak opravit zadní ostřikovač opel corsa b?

Teče mě voda do kufru a nevím jak se k hadičce dostat je to pěkně uzavřený.Díky
Doplňuji:
Děkuji moc za radu.myslel jsem si že to asi bude vtom husím krku ale ještě bych potřeboval návod jak se to rozebíra abych měl prostor na vložení přechodky .Předem děkuji

Nejlepší odpověď
deny555

Mám taky opel corsa b a měl sem úplně stejný problém.Hadička je prasklá v ohybu,kde prochází gumovou harmonikou.Opravit jde dost těžko,protože skrz průchodku vedou i el.kabely.Hadičku sem z obou stran kousek odřízl a propojil kovovou trubičkou a od té doby je to dobrý.Jde to špatně ale jde to.