iceT

Jak opravit USB flash disk?

Po vložení do ntb se normálně načte, ale pokud chci vložit soubor, ukáže se, že Windows USB nerozpoznal, a složka „vyměnitelný disk“ zmizí. Pokud flash vyndám a znova zapojím znovu se načte. Navíc fungující soubor po opětovném vožení do NTB nejde přehrát.

Odpovědi
gecco

Co je to „fungující soubor“?
Zkus flashku zformátovat a pokud to nepomůže, zahod ji…
😉

Nechápavé

Kup si novou flashku pokud to bude delat i s ni pak je chyba v ntb.

iceT

fungující v NTB, po přesunutí na flash nejde přehrát. Formátování proběhlo, ale nevím jaké hodnoty zvolit.

gecco

Aha, jasně…
___
Pokud jde o formátování, je vcelku jedno, jaké nastavíš hodnoty.
Ted zkus flashkou opět přenést nějaký soubor z počítače do jiného a tam spustit.
Pokud to opět nepůjde, flashku zahod..
😉

led

doporučujem automatické formátovanie
pozrite sa na stránke Formátovanie diskov a jednotiek: http://window­s.microsoft.com/sk-sk/windows-vista/formatting-disks-and-drives