Lukasy

Jak opravit ukazatel na psani?

Jak je ta blikajicí čára ktera bliká v okně na psani, tohle: |
Tak se mi na řádcích kde se píše komentář nebo něco, at je to na jakekoliv strance, tak mi to naskakuje pod ten řádek a objevuje se to aji kdekoliv na stránce kde je text.
Snad mě někdo pochopi co tim myslím. :)
Doplňuji:
Myší to neni.
Udělalo mi to tak když jsem nainstaloval jeden prohližeč, ale i když jsem ho odinstaloval tak to nepomohlo.

Nejlepší odpověď
Funna

promiň…ale na tak zmatený popis ti asi těžko někdo odpoví…a to blikající se jmenuje kurzor…ale větě: at je to na jakekoliv strance, tak mi to naskakuje pod ten řádek a objevuje se to aji kdekoliv na stránce kde je text fakt nerozumím…

Další odpovědi
anonym

Rozumím, nemáš něco s myší?