ratava

Jak opravit topení?

Z ničeho nic mi přestalo fungovat topení… Jsou horké jen trubky, co vedou od podlahy ke stropu. Odvzdušněno bylo začátkem topné sezóny… Nevíte někdo, čím by to mohlo být?
děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

V prve řadě bych znovu, důkladně odvzdušnil.

Další odpovědi
anonym

V první řadě mrkni, jestli funguje čerpadlo. Jinak znovu odvzdušnit a když tohle nepomůže, hledej topenáře.
Já přes zimu odvzdušňovala topení tak jednou měsíčně, jinak v dětských pokojících byla zima, protože topení se průběžně zavzdušňovalo.

honza19hk

nemáš zavřenej kohout? jinak odvzdušnit. Obačas se také stane že se to může prostě někde ucpe,přece jen trubky bývají ocelové a nějaká ta rez to může někde ucapt. pak by se ti voda do toho topení nedostala.

Ostatní radiátory fungují?

cochee

Odstavit a vyčistit filtr, bývá u čerpadla. Bude přicpaný.