lorry

Jak opravit tekoucí pračku?

Dobrý den. Po vyčištění (manuálním vyčištění filtru a chemickém čištění prostředkem na pračky) začala z pračky téct voda, v místě viz obrázek. Nevyteče xy litrů (celá pračka), ale na souvislou vrstvu v koupelně to stačí. Co s tím, je pračka zničená, nebo jsme jen něco správně neutáhli apod.?

Odpovědi
Mp2

Není to pro odtok zbytku vodu, která zůstala v pračce ?

Když jsem poprvé v aute převažel pračku, tekly z ni zbytky vody a potom jsem dole uviděl štitek s nějakým nápisem, že je to pro odtok. Ale to už byla voda v kufru auta, tak jsem to neřešil.
V koupelně jsem chtěl kvůli snadnejsimu uklidu odtok úrostřed, takže se podobným vecem vyhnu.

Hlada

Zničená určitě není. Všechno se dá opravit. Z vnějšku se nedá zjistit, co je vadné. Je potřeba sundat horní víko a podívat se, odkud to teče. Teprve pak bude možné uvažovat o tom, jak to opravit.

jáára

Asi jste odstranili i usazeninu, která to těsnila. Některé pračky se opravit nedají. Nejde vyměnit ložisko bubnu či jiné věci zatavené z výroby.
_
Podle mne, podtéká ohřev vody nebo čerpadlo. Něco netěsní.

Kelt

Zavolej si opraváře a nech jeho, aby provedl jednoznačný závěr. I když tu možná opravář je, musí se přesvědčit sám, v čem je závada.