Jak opravit starou dlažbu z kamenů (uvolněné kameny)? Dtto vydlážděných břehů potoka?

Prosím o radu jak postupovat, jaké použít materiály? Obě dlažby byly spojeny cementovou maltou, která se časem vydrolila a kameny se uvolnily. Co teď s tím? Použité kameny nebyly opracované, zřejmě nalezené v přírodě, mají rozdílné tvary a velikost.

Nejlepší odpověď
anonym

Vyčistit spáry,znovu cement. maltu,udělat ji mastnější = více cementu. Nezapomenout před spárováním spáry navlhčit,po vyspárování dát pozor,aby místa nevysychala moc rychle!klidně je zakrýt(před přímým sluncem). Lehce navlhčovat,po­kropit,ne zlít.To se dá odhadnout.
Čím déle budou spáry tvrdnout,tím lépe.