Misa503

Jak opravit rýhu na smaltovaném plechu u akumulačních kamen ?

Dobrý den. Prosím o radu, jak nejlépe opravit rýhu ( asi 3cm dlouhou ) na smaltovaném plechu akumulačních kamen.

Rýha je hluboká skrze smalt tak, že již začíná rezatět v plechu.

Potřeboval bych to jakoby zatmelit a poradit nějaký postup.

Děkuji za případné nápady.

Nejlepší odpověď
anonym

Rez musíš z rýhy vybrousit (opatrně, ať zbytečně nepoškodíš smalt okolo).
Na zatmelení pak použit třeba toto – http://tmely-silikony-lepidla.heure­ka.cz/ceys-smaltceys-lepidlo-na-smalt-15g/ , případně nějaký epoxidový nebo polyuretanový tmel (PU je lepší – odolnější) – oba lze – případně, obarvit do barvy smaltu.