semtutajne

Jak opravit rýhu na hnědém kávovém stolku?

Prosím o radu, mám krásný starožitný dýhovaný kávový stolek, ale dítě do něj udělalo rýhu, je možné to třeba nějakým voskem zamaskovat (a jakým) a pak třeba rozleštit leštěnkou? Nevím, jak na to,máte s tím někdo zkušenosti? Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
zjentek

ano, zkušenost mám a je to vosk, přesně jak říkáte a konkrétně ten:
http://www.you­tube.com/watch?v=WSWBVzYD­CWI
..u nás si jej objednávám v krámu pro malíře a bude třeba zjistit ten váš odstím na stolíku a jestli jej ronseal dělá ..zbytek vosku upotřebíte, pokud máte trošku fantazii, uvidíte ,)