Ewíík

Jak opravit roztržené kalhoty?

Máte nějaký trik jak je opravit aby to třeba nebylo vůbec poznat ?? Roztržky jsem si je na koleni asi 15 cm ..

Nejlepší odpověď
anonym

Na koleni to bude vzdycky poznat… 🙂
Sikovna svadlena pomuze … ale zazraky neumi. -iv-

Další odpovědi
Pájo

Pokud je trhlina vodorovná, šev „přiznejte“ i na druhé nohavici.

mosoj

Nech to tak, budeš IN !

baghira

Pokud to byly nějaké obyčejné, tak koupit nové, protože při dnešních cenách běžného oblečení to za tu práci nestojí.
Pokud to byly nějaké extra skvělé kalhoty, tak koupit nové, protože s latou by stejně už nikdy nebyly tak skvělé.

terry

Jsou opravny oděvů, kde provádějí scelování. Propletou jednotlivá vlákna. Je to vidět minimálně.
nebo bych tan šoupla nějakou ozdobu, co se teď nosí všude. Nejlépe v barvě. A druhou na jiné , vhodné, místo.Třeba na zadní kapsu nebo dopředu nahoru. Viděla jsem našitou korálkovou nášivku v barvě a vypadalo to dobře.

Martulka0408

Ahoj, no 15 cm je celkem dost, to určitě půjde vidět. Asi byly oblíbený, že? :( No, aspoň máš důvod si pořídit nové :D Zkus mrknou sem, třeba se ti nějaký budou líbit http://www.otto-shop.cz/c-15445198-kalhoty.html, teď mají i celkem slevy :)

klaruška

Vetšinou nikdy nejde pořádně zpravit roztržené kalhoty. Ale můžeš si je nechat prodřít ještě jinde, teďka je to v módě. Tak je nebudeš muset vyhazovat. http://zena-in.cz/clanek/dziny-dziny-a-zase-dziny-a-jeste-k-tomu-derave/katego­rie/moda dole máš tip na vytvoření.