Miroslavst

Jak opravit rozbitý gauč?

Minulou středu se mi rozbil gauč a nevím jakým způsobem jej mám opravit. Prosím poradíte? Děkuji všem.
http://af.2i.cz/fot­ky/g/32577/pe­ro-z-gauce,-nebo-nee_-damy-posudte-1288419500.jpg
Doplňuji:
No mně tak nevadí, ale manželku prý tlačí do zad :D

Nejlepší odpověď
anonym

sedni si na to a to péro nebude vidět

Další odpovědi
panenka

No jo Středa 🙂 péro zastrč do gauče ručně zaší a příští Středu na gauči lež je to lepší než na něm hopsat a rozbit si ho 🙂

aramah

Péro vyhodit a proškrtat středy:D

ten který je

Kdybys hopsal klidně i ve stoje na vodním lůžku,nemohlo se ti to stát.:-)