zeref

Jak opravit problikávající obraz u TV Samsung HD?

Dobry den mam hd televizi od samsung a zacal mi problikavat obraz cerne a sede.Nic se nezobrazi jen problikava ale zvuk jde … nevite nekdo co s tim dekuji za odpovedi

Odpovědi
Edison

Kontejner. Servis by byl neúměrně drahej.

mosoj

Diagnostika TV přijimače v servisu vás nemine. Tam vám udělají diagnostiku a řeknou kolik by stála oprava. Dnešní TV se až na pár vyjímek opravují výměnou modulů. Amatér si ani neškrtne.

Roman71

Může se jednat o tři možné závady:

1. LCD panel, 2.Time Control deska (datová matrice mezi LCD a základní deskou) a 3.Základní deska. Pokud je TV v záruce, můžu doporučit autorizovaný servis, v opačném případě sběrný dvůr.. je mi líto.