masacRe

Jak opravit problém se sluchátky

Zdravím… potřeboval bych pomoct.
Dnes jsem si pořídil headset creative fatal1ty a sluchátka jedou ale mikrofon ne
Na PC jedou jen sluchátka na notebooku jede i mikrofon
Otázka : Jak zprovozním na PC mikrofon ? Mikrofon je zapojen dobře, ani není mutnutý ani žádné takové věci
Doufám že mi tu někdo bude schopen pomoct, dělám se s tím už 3 hodiny a prostě si nevím rady. Díky za odpověd

Odpovědi
Questman

Zkus přehodit jacky sluchátek a mikrofonu, pokud máš víc zdířek tak je postupně prohazuj, mě, nevím proč, jede u headsetu Koss zvuk když je zapojený do zdířky pro mikrofon a opačně, asi nějaká výrobní vada nebo nevím.

Pokud nepomůže, stáhni si z netu Realtek HD audio, ten taky může pomoct.

cochee

Není problém v předním audiopanelu? Pokud máš jacky pro audio (lajna, mic, sluchátka) vpředu i v zadu na PC, vyzkoušej vše připojit do toho druhého místa. Někdy bývá přední panel špatně nainstalovaný; aby korektně fungoval, musí se na hlavní desce přemostit (či naopak zrušit) nějaké propojky. To by se zjistilo vizuální prohlídkou vnitřku PC a nahlédnutím do dokumentace k motherboardu.