Pla

Jak opravit problém s tabletem?

Dobrý den, mám tablet ASUS K00F a vždy po nějaké době začne zapnutá obrazovka bíle poblikávat až nakonec vůbec nereaguje. Vždy pomůže až uvedení do továrního nastavení a ani to nevydrží dlouho. Nevím, jestli se jedná o systémovou chybu, nebo je něco s hardwarem. Potřebovala bych poradit, jestli se s tím dá něco dělat – snad tady je někdo, kdo měl se svým zařízením podobné problémy a vyřešil je :). Předem děkuji za reakce.

Odpovědi
Löwe

Servis.

zelí

Reklamace, nejlépe hned. My jsme měli na tabletech problém s barevnými čárami na displeji. Displeje nám vyměnili.