Karlsbad

Jak opravit osvětlení palubní desky?

Mám renault scenik 2005, najednou zhasla celá palubní deska, vše technicky funguje ale nic nevidím. Prosím o radu jak odstranit závadu

Odpovědi
aliendrone

Pravděpodobně budeš muset procáknout konektory přístrojovky Kontaktolem (jak na ní, tak i ty ze svazků). Prověř VŠECHNA ukostření (je jich pravděpodobně víc, schema zapojení se někde sosni). Pokud nepomůže ani jedno > servis, nemá smysl z tebe dělat adhoc slaboproudaře.

elkon

Servis.

Edison

To by mohlo být upadlé nějaké to napájení, kostra…

Dochy

Neznám konkrétně to auto, ale zkontroloval bych která pojistka má tyhle žárovičky na svědomí…