Nitrol

Jak opravit omezovač otáček? – Mazda 6 GG

Ahojte, mám problém se svojí Mazdou 6 GG v hatchbacku. Rok výroby 2004 najeto cca 150 000 km. Náš problém není jediný ale tento nás docela překvapil – včera jsme jeli z Brna zpět domů, při předjíždějí dvou autobusů jsem vytočil motor na 2ku asi 5000 otáček a syn na mě křičel, že mám řadit, připadalo nám to jako by nefungoval omezovač otáček. Jak to vyřešit? Nebo i poznat? Nechceme totiž motor zbytečně vytáčet víc než je zdrávo aby jsme ho nerozbili.
Předem dík za odpovědi.
Kdyby jste chtěli poradit ohledně Mazdy 6 našeho typu a roku napište mi, spoustu problémů jsme už úspěšně vyřešili :)

Odpovědi
mosoj

Omezovač neomezovač. Solidní řidič pozná kdy přeřadit i bez přístrojů.
Pokud potřebuješ omezovač, budeš muset do servisu.