PlayStationa

Jak opravit notebook – nefunkční klávesnice a prasklý displej?

HP Pavillion

Odpovědi
LubosHa

Jestli máš tyhle dva problémy, tak je otázkou, jestli se to vůbec vyplatí :) Ale jinak doporučuji najít si problém na Youtube a případně koupit náhradní díly (oprava/výměna samotná až tak těžká není, ale Youtube je dobrý, abys něco nedomrvil) – dá se třeba tady https://www.vymena-displeje.cz/.

hapiky

Opravovat notebook se vyplatí jen když je nový a nadupaný. Vyměnit klávesnici a displej lze celkem jednoduše s trochou fortelu a trochou zkušeností. Náhradních dílů je na internetu hafo. Ovšem musíš mít jistotu, že je základní deska s komponentama v pořádku. Jinak je to o ničem.