FlAsh_7

Jak opravit nefunkční internet po upgradu filmwaru ve wifi routeru?

Poskytovatel připojení nám upgradoval filmware routeru (byl s ním problém, tak jsme šli za nimi). Na stolních PC máme doma wifi adaptéry. Ty nám po upgradu špatně fungovaly a poskytovatel nám doporučil upgradovat ovladač wifi adaptéru. Tak jsem taky udělal, ale náhle u jednoho PC nejde internet, ani to nenajde sítě. Co mám prosím dělat? Děkuji za odpověd a hlavně za Váš čas!

Odpovědi
Dochy

restart PC 😉
reklamace WiFi donglů, příp koupě nových.
Máš jistotu, že síť je opravdu OK?