MichaelOffic

Jak opravit na počítači problém, že se mi nechce vypnout do hibernace podle nastaveného času?

Do nedávna mi to šlo v pohodě, že jsem nechal běžet počítač a jen jej uzamkl a on se pak po tom čase vypnul do hibernace, ale teď (třeba) hodina uběhne, ale počítač běží dále…není někde ke stažení fix balíček, který to sám umí opravit? Díky za odpověď.

Na pozadí mi běží VŽDYCKY buďto torrent a nebo nějaké stejné hlouposti jako převod filmu nebo stahování – prostě mi to za dva roky co ten počítač mám nikdy nedělal. Až teď a nevím jestli za to může nějaká aktualizace, či co.

Odpovědi
jáára

Co ti běží na pozadí? Ono uzamknout a odhlásit se jsou dvě věci. Co aktivní torrenty? -To se počítač neuspí. PC mi běží 24/7, takže tohle neznám…

still

Podívejte se do nastavení napájení ve Windows, jestli se tam něco nezměnilo, hledejte režim spánku a nastavení hibernace. Neprozradil jste nám svůj systém, proto tipuji Windows7? http://magazin­.stahuj.centrum­.cz/jak-na-pokrocile-nastaveni-napajeni-ve-windows-7/

MichaelOffic

Still- Já vim, měním režimy i časy. Ale mi se nechce ten pc vypnout teď vůbec. Vždycky dám počítač zamknout, zavřu jej (Mám nastaveno aby nic pc nedělal při zavření víka), za 5min je nastaveno že se vypne monitor/zhasne a za hodinu se sám za sebe vypne při nečinnosti. Jenže teď poslední týden to ten pc nedělá.

jáára

Při aktivním torrentu se ti PC ani „suspend“ nebo „hibernate“ neprovede. Jestli ti to šlo předtím, tak to byla chyba…

MichaelOffic

Neříkejte mi že 2 roky to byla „chyba“? :)
Mi to nedělá ani s vypnutým torrentem.
A mám Windows 7 Ultimate/64bit v notebooku.