OuSí

Jak opravit microSD kartu ?

Ahoj mam paměťovou kartu microSD… Fungovala normalně.. ale jednou sem doní dal přes USB kabel písničku.. a najednou se ta karta v tom mobilu nenačetla...... v pc se zobrazí.. ale ukaže to že karta je prázdná… a naformátování taky nepomáhá… :( nevíte co stím?
Doplňuji:
pouzivam FAT32.. ani v pc sní pracovat nede… :(

Odpovědi
anonym

takže já to shrnu
1/ naformátování nepomáhá
2/ karta není čitelná v mobilu – vůbec
3/ v pc se karta zobrazí, ale karta je prázdná

souhlasí ?

doplnujici otazka, v pc s tou kartou muzes pracovat ? ukladat na ni data ? .. kdyz kartu formatujes formatujes ji na souborovy system fat32 (pozor, kdyz pouzijes jiny treba exfat nebo ntfs, tak ji ve fotaku pravdepodobne nenactes)