tableťák

Jak opravit díru ve dřevěných dveřích?

Ahoj, dá se díra o velikosti cca pěsti ve dřevěných dveřích zatmelit a následně nabarvit, bude to držet?

Nejlepší odpověď
nyjono

No … jenže ta díra na foto není v dřevěných dveřích,
Takže ji zkus vyříznout do tvaru, něčím vycpat, šoupni tam nějakou destičku, zatmel, přetří ..... nebo kup nový dveře, V bazaru stojí pár kaček. To se ani nevyplatí opravovat.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… to nejsou dřevěný, ale papundeklový dveře … dá se to opravit, ale je to nejlacinější druh dveří od 500,– za kus …

Kepler

Pokud ti ta práce stojí za to… Vyplnil bych tu díru stavební polyuretanovou pěnou, ořízl, přebrousil, stříknul barvou. Jako nové to ale nikdy vypadat nebude. Ještě můžeš celou plochu místo barvení přelepit vinylovou tapetou, třeba s dřevěným vzorem, to by už mohlo vypadat líp.

ivzez

Dřevěné dveře by se opravit daly,
ale na obrázku nejsou dřevěné dveře.

elkon

„Papírové dveře“ zahoď a ve stavobazaru kup jiné. Cena okolo 500Kč.

Milano12

Díru ve dveřích lze celkem snadno a rychle opravit, více o tom píšou v článku https://www.pu­blikovano.cz/jak-opravit-diru-ve-dverich/