Tw!st

Jak opravit chybu ve Windows 10, při které se mi restartuje počítač a vyhodí chybovou hlášku?

Dobrý den, od té doby, co mám Windows 10, se mi počítač tak 1–2× za den restartuje a zahlásí chybu: DRIVER IRQL NOT LESS OR EQUAL (netr28×.sys) a ještě tak hloupě napíše, ať si tu chybu vygooglím… nicméně na Googlu jsem řešení nenašel, tak se ptám zde, jestli už se s tím někdo setkal. Hardware mám poměrně nový a ovladače mám aktuální. děkuji předem.

Odpovědi
AmazedWolf

Odinstaluj Win10! Jsou s nimi jen problémy.