MarketN303

Jak opravit „aplikace nastaveni prestala fungovat“ u tel. Huawei G620?

Nemuzu se vubec dostat do nastaveni telefonu.
Pri kliknuti na ikonu nastaveni telefonu se ukazuje – drive „aplikace nastaveni prestala pracovat“,nyni „aplikace com.android.set­tings prestala fungovat“, nemuzu se vubec dostat na jakekoli nastaveni telefonu,ani na wifi, nast.tovarniho stavu ani nic dalsiho..poradte co s tim,prosim…

Odpovědi
udrzbar707

Aplikace bude mít nejspíše poškozené soubory. Musíš jít do „recovery módu“ a zařízení obnovit, zatím mi to tak fungovalo se všemi telefony s Androidem. U Huawei se do něj dostaneš, když zařízení vypneš a potom držíš tlačítka pro zesílení a zapnutí obrazovky zaráz. Potom zvolíš tlačítky pro zesílení možnost „Wipe data/factory reset“. Zařízení se celé smaže (i s tvými soubory, proto by bylo lepší si je někam přetáhnout) do původního stavu a mělo by to být opět v normálu.

anonym

Uveď telefon do továrního nastavení metodou HARD RESET / přes RECOVERY MODE …

postup zde : http://www.har­dreset.info/de­vices/huawei/hu­awei-ascend-g620s/hardreset/fir­st-method/