Cass

Jak opět zprovoznit Windows Media Player??

mám windows media player a operační systém win7 starter. Nikdy jsem s tím neměla problémy, až teď. Ten WMP umí nahrát ke každému albu obrázek, ale to album musí být celé a mít tam všechny informace správně. Ale teď mi to při úpravě píše, že je tam nějaký problém s nějakým skriptem a nejde mi to uložit, takže ten program nefunguje jak má. Nevíte někdo co s tím?

Nejlepší odpověď
bolak

Jednoduché řešení které zabere 2 minuty – odinstalovat a nainstalovat nový. Je to mnohem rychlejší a účinnější než hledat chybu.

Nejnovější WMP nadeš buď na uloz.to nebo cztorrent.net.